ELEKTRİKLİ KOMPRESÖRLÜ BOYA TABANCASI

Marka : EARLEX
₺60,73 'den başlayan taksitlerle

Küçük boyama ve dekorasyon projeleri için kullanımı kolay HVLP boya püskürtme makinesi

Earlex SprayStation serisi, tüm boyama ve dekorasyon işlerine uygun çeşitli ürünlerle her seviyeye hitap etmektedir. DIY SprayStation , daha önce boyama veya püskürtme yeteneği olmayan ilk kez kullananlar için akıllıca tasarlanmıştır.

Bu giriş seviyesi boya püskürtme makinesi, ev ve bahçedeki küçük işler için uygun maliyetli bir çözümdür. Tabanca, küçük, kompakt ve hafif bir motor ve taşıma sapıyla tutulacak şekilde tasarlanmış ve rahattır; taşınması ve saklanması kolaydır.

Beceriksiz merdaneler ve damlama fırçaları ile zaman ve çaba harcamanıza gerek yok, her türlü sıvıyı farklı yüzeylere püskürtebilir ve süreçte çok daha az malzeme kullanır. Tekrar tekrar pürüzsüz fantastik sonuçlar verir. En deneyimsiz kullanıcı için bile mükemmel profesyonel sonuçlar sağlar. Merdiven milleri, köşeler, radyatörler gibi zor işlerle uğraşır ve damlama veya fırça izleri olmadan kapılara ve duvarlara mükemmel bir görünüm sağlar.

Kurulumu basit, tabanca içindeki boya akış miktarını değiştirmek için saat yönünde ve saat yönünün tersine döndürülmüş boya akış kontrolünü çalıştırmak için bir kadranı vardır. 1 litrelik bir püskürtme kabına sahiptir ve 3 farklı püskürtme şekli sağlamak için tabanca üzerindeki yön plakasını bükebilirsiniz; yatay, dikey ve yuvarlak. Boya kabını doldurmak kolaydır ve temizlik zahmetsizdir.

HV1900, silahın nasıl kullanılacağını, boya hazırlamanın yanı sıra başlamanız için ipuçları ve püf noktalarını görsel olarak gösteren kendi 'nasıl yapılır' videosuna sahiptir.

Earlex SprayStation Boya Püskürtücü Özellikleri

Türbin boyutu: 400W

İğne tipi ve boyutu: Pirinç iğne ve uç, 2.0mm

Hortum uzunluğu: 2.7m

Kablo uzunluğu: 2.0m

Kazan kapasitesi: 1 litre

Değişken boya akış ayarlayıcı: Evet

Hız - geleneksel yöntemlerden daha hızlı

Küçük ve orta ölçekli işler için ideal

Mükemmel çok yönlülük ve hareket

Uygun maliyetli bir çözüm için minimum püskürtme

Minimum depolama alanı kaplar

Ayarlanabilir Sprey Deseni: 3